Genç Nevşehirliler Derneği & Faf Vana Sanayi Ağaç Dikimi Etkinliği
Genç Nevşehirliler Derneği & Faf Vana Sanayi Ağaç Dikimi Etkinliği

Genç Nevşehirliler Derneği & Faf Vana Sanayi Ağaç Dikimi Etkinliği

Ankara'da yaşayan Nevşehirli İş İnsanları olarak Vana sektöründe yıllardır ihracatta birinci firma olan FAF Vana Sanayi yönetimi ve değerli ailesinin daveti üzerine Genç Nevşehirliler Derneği yönetimi ve üyeleri ile birlikte 2 bin mavi selvi fidanı dikti.

FAF VANA SANAYİ Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akpınar; yaptığı açıklamada,
" Bunu biz yeni yapmadık. 4-5 defa yaptığımız bir şey. Geçen sene olmamıştı pandemiden dolayı. Ama her sene bu ağacı dikmeye devam edeceğiz. Ayrıca sosyal bir etkinlik olarak düzenlenen bu programa gelen Genç Nevşehirliler Derneği yönetimine ve üyelerine teşekkür ederim dedi. "

 

Genç Nevşehirliler Derneği başkanı Ağca ise bu anlamlı buluşma için şu sözleri dile getirdi.

" Faf Vana Sanayi yönetimi, değerli çalışanları ve derneğinimizin değerli üyeleri ile birlikte geleceğe nefes olacak fidanları diktik. Çok keyifli bir gündü. Nevşehirlileri bu anlamlı buluşmaya davet eden değerli hemşehrilerimiz Faruk Akpınar ve Ali Serdaroğlu'na teşekkür ediyorum dedi "

 

FAF VANA SANAYİ Ne İş Yapar ?

"Tasarımdan Ürüne Kalite” sloganıyla 1986 yılında yola çıkan FAF Vana, uzun yılların getirdiği satış ve pazarlama deneyiminin ardından Ankara Ostim sanayi bölgesinde ilk olarak küresel vana üretimine başlamıştır. FAF Vana, bugün 11.000 m2 toplam ve 5.500 m2 kapalı alana sahip Ankara Kazan ilçesinde bulunan fabrikasında üretime devam etmektedir.

Ürettiği kelebek vana, glob vana, küresel vana, kompansatör, çekvalf, pislik tutucu, pirinç ürünler ve özel imalatlarla FAF Vana, sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmekle birlikte sağlamlığıyla, kalitesiyle, sağladığı güven ve istikrarla sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir. Bu ürünler su, buhar, gaz, petrol ve atık su endüstrisinin her alanında kullanılabilmektedir.

Firmanın Ankara’da faaliyetlerini sürdüren merkez ofisinde yönetim birimiyle birlikte yurtiçi ve yurtdışı satış, finans ve tanıtım birimleri bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul ve Moskova'da bulunan ofislerindeki satış ekibi ve lojistik merkeziyle ticari faaliyetlerini yaygın şekilde sürdürmektedir.

Ürünlerini 65’tan fazla ülkeye ihraç eden FAF Vana, uluslararası çalışma disiplinini ve kurumsal iş ahlakını tüm faaliyetlerine yansıtmayı ilke edinmiş ve yerel sektörü gelişmeye zorlayan itici güç haline gelmiştir. İhracat yapılan ülkelerin sayısındaki artış, her yıl büyüyen dış ticaret hacmi ve dünyanın her bölgesinde sürekli artan bilinirliğiyle FAF, artık uluslararası alanda adından sıkça söz ettiren bir firma konumundadır.

Sınırsız müşteri memnuniyetinin hedeflendiği kalite yolculuğuna teknoloji ve Ar-Ge odaklı devam eden

FAF Vana,

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası
ISO 14001:2015 Çevre Yönetimi Sertifikası
TS ISO 45001 : İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sertifikası
CE İşareti, PED
(AB Basınç Ekipmanları Direktifi) Uygunluğu,
GOST Rusya Kalite Belgesi
API 6D Monogram Yetki Belgesi
TSE sertifikalarıyla kalitesini belgelemiştir.

 

[ Haber editör : Okan KETEN - okan.keten@gmail.com ]