Komisyon Başkanları

Bilgi İşlem Komisyon Başkanı Okan KETEN

Okan KETEN

12 Şubat 1983 yılında Nevşehir / Gülşehir ilçesinde doğmuştur. ilk Orta ve Lise eğitimlerini Nevşehir 'de tamamlamıştır. Halkla ilişkiler ve Kamu Yönetimi Lisans eğitimini tamamlamasının ardından 2 yıl boyunca freelance web tasarım hizmeti vermiştir. 2002 yılında Klavye Bilgisayar Web Tasarım ve Hosting firmasını kurmuştur. 2007 yılında şirketi devretmiş ve Dünya Göz Hastanesinde Halkla ilişkiler / AR-GE bölümünde ekip lideri olarak görev çalışmıştır. 2010...

ÖZGEÇMİŞ'E DEVAM ET

12 Şubat 1983 yılında Nevşehir / Gülşehir ilçesinde doğmuştur. ilk Orta ve Lise eğitimlerini Nevşehir 'de tamamlamıştır. Halkla ilişkiler ve Kamu Yönetimi Lisans eğitimini tamamlamasının ardından 2 yıl boyunca freelance web tasarım hizmeti vermiştir. 2002 yılında Klavye Bilgisayar Web Tasarım ve Hosting firmasını kurmuştur. 2007 yılında şirketi devretmiş ve Dünya Göz Hastanesinde Halkla ilişkiler / AR-GE bölümünde ekip lideri olarak görev çalışmıştır. 2010 yılına kadar çeşitli MCSD kurlarını (MSQL veritabanı yönetimi, web geliştirme temelleri, OOP, Java, CSS3 HTML5, Azure, UML, MSF, Tasarım ve Proje Yönetimi) almıştır. 2010 yılında Adalet Bakanlığı CTE Genel Müdürlüğü bünyesinde göreve başlamıştır. 2017 yılına kadar istanbul'da görev yaptıktan sonra bakanlık oluru ile Kayseri'de bulunan kampüs'e teknisyen olarak görevlendirilmiştir. Şuan Ankara Sincan C.i.K kampüsü bünyesinde görev yapmaktadır. Evli ve 2 Kız babasıdır.

 

E-Posta : okan.keten@gencnevsehirliler.com

Emre DENİZ
Emre DENİZ
Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

Ankara’da ikamet etmekte olup, Ürgüp/Nevşehirlidir. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans Eğitimini Trakya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Özel sektörde çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra Mavi Fikir Tasarım Ajansını kurmuş ve halen çalışmalarına bu çatı altında devam etmektedir.

 

E-Posta : emre.deniz@gencnevsehirliler.com

Mustafa Alptekin KELEŞ
Mustafa Alptekin KELEŞ
Öğrenci Komisyon Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

Nevşehir doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Nevşehir’de tamamlamıştır. Nevşehir H. Avni İncekara Fen Lisesi mezunu olup Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. Nevşehir Hüseyin Avni İncekara Fen Liseliler Derneği kurucu yönetim kurulu başkanıdır.

 

E-Posta : mustafaalptekin.keles@gencnevsehirliler.com

Tuncer KARACAN
Tuncer KARACAN
İş Dünyası ve İstihdam Komisyon Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

   1977 Almanya/Leverkusen doğumlu olup Kozaklı/Nevşehirlidir. İlk,Orta ve Lise Eğitimini Almanya,Kayseri,Nevşehir ve Ankara da tamamlamıştır.Hacettepe Üniversitesi Önlisans İnşaat Bölümünde eğitimi almıştır.

   1998 Yılında CEMKAR GIDA LTD.ŞTİ kurmuş olup uzun yıllar muhtelif gıda ürünleri Distribütörlükleri yaparak Ankara ve Çevre illerinde öncü bir tedarik firması haline gelmiştir.Aynı zamanda Ambalaj sektöründe matbaa,üretim ve paketleme faliyetleri de sürdürmektedir.

Ankara Ticaret Odası Komite Başkan yardımcısıdır.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

E-Posta: tuncer@cemkar.com.tr

Kürşat FINDIK
Kürşat FINDIK
Teknoloji ve İnovasyon Komisyon Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

Ankara doğumlu Isparta/Senirkentliyim. İlk,orta okul ve liseyi Sincan/Fatihte okudum.Acik öğretim Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum.2006 yılından beri Aselsan A.S de Teknisyen olarak çalışıyorum.2012 yılında evlendim eşin Nevsehir/Ürgüp’lü 2 kiz çocuğu babasıyım.

 

E-Posta : kursat.findik@gencnevsehirliler.com

Yasin VAROL
Yasin VAROL
Proje ve AR-GE Komisyon Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

 Derinkuyu/Nevşehir doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini memleketinde tamamlamıştır. 2008 yılında Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünü kazanarak 2011 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında Ticaret Bakanlığına memur olarak atanmıştır. Daha sonra Kamu Denetçiliği Kurumunun açtığı sınavda başarı olarak 20.10.2014 tarihinde uzman yardımcısı olarak göreve başlamış ve 02.10.2019 tarihinde uzman olarak ataması yapılmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

E-posta: yasinvarol_50@hotmail.com

Volkan Hasan KAYA
Volkan Hasan KAYA
Eğitim Komisyon Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

Avanos/Nevşehir doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini memleketinde tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi’nde Lisans eğitimini, Ahi Evran Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilgisi Eğitimi Alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Doktora eğitimini Universität Bremen, Institut für Didaktik der Naturwissenschaften’da tamamlamıştır. Öğretmen eğitimi, kavram yanılgıları, fen bilimleri ve çevre okuryazarlığı konuları üzerine çalışmalarının yanı sıra uluslararası geniş ölçekli araştırmalar gerçekleştirmektedir. Uluslararası ve ulusal dergilerde basılmış makaleleri, bilimsel toplantılarda sunulmuş bildirileri, yayınlanmış kitapları bulunmaktadır.

 

E-Posta : volkanhasan.kaya@gencnevsehirliler.com