Nevşehirli Öğrencilerimizin Üniversite Tercihlerinde Yanındayız!
Nevşehirli Öğrencilerimizin Üniversite Tercihlerinde Yanındayız!

Merhabalar derneğimizin kıymetli gençleri. Biliyorsunuz çok yakın bir zamanda üniversite sınavı puan sonuçları açıklanacak ve üniversite tercihi yapacak arkadaşlarımıza üniversitelerle ilgili tanıtımlar yapıp onlara yol göstermemiz gerekiyor.

Derneğimiz üniversiteli birçok öğrenciye burs imkanı sağlamanın yanında birçok etkinlik ve buluşmayla sosyalleşmeye de katkıda bulunmaktadır. Ankara’da birçok öğrencimizle bir araya gelip onların her türlü ihtiyaçlarını gidermek için çabalayan Genç Nevşehirliler Derneği, bu yıl da gelen öğrenci arkadaşlarımızı yalnız bırakmayacak. Kız öğrencilerimize belediye bünyesinde ücretsiz yurt imkanı sağlama, sık sık birlikte oturup yemekler yeme ve bu yemeklerde Nevşehirli bürokrat ve iş adamlarıyla buluşup tanışma fırsatını elde etmenize imkan sağlayacaktır. 

Unutmayın. Ankara’da yalnız değilsiniz. Biz varız!

Bu nedenle üniversiteyi yeni kazanacak arkadaşlarımıza, sizlerin de yardımıyla Zoom üzerinden yapacağımız bir toplantıyla farklı üniversitelerin ve bölümlerin tanıtımını yapacağız.

Sizlere bir form gönderiyoruz. Bu alanda görev almak isteyenler, aşağıdaki formu doldurarak okuduğu okul ve bölüm bilgilerini bizlere iletmiş olacaklar. Ardından oluşturacağımız bir grupla koordinasyonu sağlayacağız. 

Form Linki

Form Linki İçin Tıklayın