Nevşehirli Öğrencilerimizle Tiyatro Keyfi
Nevşehirli Öğrencilerimizle Tiyatro Keyfi

Nevşehirli Öğrencilerimizle Tiyatro Keyfi

Ankara’da faaliyetlerine ara vermeden devam eden Genç Nevşehirliler Derneği, bugünde Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt'un başrolde oynadığı 'Cimri' oyununu 125 kişilik Nevşehirli Üniversite öğrencilerin ve dernek üyelerinin de katılımıyla tamamladı. 

Nevşehirli olan Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Sn. Mustafa Kurt, Molière’in ‘Cimri’sinde Harpagon’u oynamayı sevdiğini söyledi. Tiyatro tutkusundan hiç vazgeçmeyeceğini ve  hemşerilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederim dedi.

Ağca buluşmada şunları dile getirdi. 
"Biz Nevşehirliler de Ankara’da yapmış olduğumuz faaliyetleri ısrarla devam ettirmekten vazgeçmeyeceğiz. Nevşehirli Üniversite öğrencilerimizin maddi ve manevi yanında olmaya, onları gurbette yalnız hissettirmeden samimi ve gönülden bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz, günden güne büyüyen ailemizi takipçilerimizinde katılımıyla daha iyi noktaya taşıyacağımızdan şüphemiz yok.

Tiyatroda bizleri yalnız bırakmayan İş İnsanı Emel Büken Töreli, Enerji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdür yrd. Serkan Yıkarbaba, Daire Başkanı Osman Ogün Yüksel'e ve derneğimizin değerli üyelerine katılımları ve desteklerinden ötürü teşekkür ederim" dedi.

#Cimri
#Molière
#DevletTiyatroları
#Gencnevsehirliler